Strona główna - Medyczno-Społeczny Zespół Szkół Policealnych w Chojnicach

MEDYCZNO - SPOŁECZNY ZESPÓŁ SZKÓŁ POLICEALNYCH W CHOJNICACH

OVERVIEW

This website szkolamedyk.pl presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the more users). We have audited seven pages inside the web site szkolamedyk.pl and found nine websites linking to szkolamedyk.pl. There are one social networking sites possessed by szkolamedyk.pl.

SZKOLAMEDYK.PL RANKINGS

This website szkolamedyk.pl is seeing varying amounts of traffic through the year.
Traffic for szkolamedyk.pl

Traffic ranking (by month) for szkolamedyk.pl

Traffic ranking by day of the week for szkolamedyk.pl

Strona główna - Oficjalny serwis Starostwa Powiatowego wChojnicach

Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących. Poniedziałek, 16 kwietnia 2018. 106 dzień roku, imieniny Bernarda, Biruty, Erwina. Regulamin organizacyjny Starostwa Powiatowego w Chojnicach. Schemat organizacyjny Starostwa Powiatowego w Chojnicach.

WHAT DOES SZKOLAMEDYK.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolamedyk.pl Mobile Screenshot of szkolamedyk.pl Tablet Screenshot of szkolamedyk.pl

SZKOLAMEDYK.PL HOST

I found that a single page on szkolamedyk.pl took eight hundred and twenty-eight milliseconds to stream. I could not observe a SSL certificate, so our web crawlers consider this site not secure.
89.161.238.192

I diagnosed that szkolamedyk.pl is using the IdeaWebServer/v0.80 server.

Strona główna - Medyczno-Społeczny Zespół Szkół Policealnych w Chojnicach

MEDYCZNO - SPOŁECZNY ZESPÓŁ SZKÓŁ POLICEALNYCH W CHOJNICACH

CONTENT

This website has the following on the site, "Twoja przyszłość - mamy na nią pomysł." Our analyzers viewed that the web site also said " ZAPRASZAMY DO KSZTAŁCENIA W NASZEJ SZKOLE." The Website also said " ROZPOCZĘLIŚMY REKRUTACJĘ NA ROK SZKOLNY 20152016. MAMY WŚRÓD SZKÓŁ O PODOBNYCH PROFILACH BARDZO DOBRĄ ZDAWALNOŚĆ EGZAMINÓW. NAUKA W SZKOLE KOŃCZY SIĘ EGZAMINEM ZEWNĘTRZNYM I WYDANIEM CERTYFIKATU W JĘZYKU POLSKIM I ANGIELSKIM. OSOBY KOŃCZĄCE NAUKĘ OTRZYMUJĄ ŚWIADECTWO UKOŃCZENIA SZKOŁY UZNAWANE WŚRÓD PRACODAWCÓW! NASI ABSOLWENCI ZNAJDUJĄ PRACĘ W POLSCE I ZA GRANICĄ!." The website's header had MEDYCZNO - SPOŁECZNY ZESPÓŁ SZKÓŁ POLICEALNYCH W CHOJNICACH as the most important search term.

SUBSEQUENT BUSINESSES

Strona główna - Szkoła międzynarodowa Warszawa

Kangur, Olimpus, Olimpusek, Speaking Contest, Konkurs piosenki, Konkurs recytatorski. CO NAS WYRÓŻNIA? Formuła dwujęzyczności realizowana metodą pełnej imersji językowej. Treści wykraczające poza podstawę programową. Efektywny program nauczania wzbogacony o autorskie rozwiązania. Pasja i wysokie kwalifikacje zespołu nauczycieli polskich i kanadyjskich.

Stona startowa

Wzory kolorów stelaży oraz płyt - stoliki, krzesełka szkolne i przedszkolne. Sortowanie kształtów i kolorów 91160. Tablica magnetyczna Kreatywne ksztalty 90669. Tablica magnetyczna Walizka kształtów 91123. Wieza z 5 kostek 93018. Wieża z 10 kostek 90875.

Szkola Mistrzów Reklamy SMR

Czego oczekuję po twoim portfolio. Baza wiedzy o reklamie - teksty praktyków. Jak dostać się do agencji reklamowej. Copywriting czyli rodzaje scenariuszy reklamowych. Casting do reklamy czyli robimy film. Regulamin Warsztatu i KonkursuTolerate Genius.

Szkoły Montessori Strona główna

Za nami wspaniałe trzy dni zielonej szkoły. Zapraszamy do zbiorowej relacji z tego wydarzenia. Wycieczka do Sandomierza oczami uczestnika.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Moszczance Strona główna

Programy, projekty, warsztaty. SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ NOWEJ STRONIE INTERNETOWEJ. WIERZYMY, ŻE SPEŁNI ONA PAŃSTWA OCZEKIWANIA I DOSTARCZY BIEŻĄCYCH INFORMACJI O NASZEJ SZKOLE. Marzena Kędra - Dyrektor Szkoły. Przedszkola czas już minął nam i jest tak jakoś smutno. Uczniowie klasy I gościli dziś grupę przedszkolaków - przyszłych pierwszoklasistów.